Moje I. narozeniny

Slyšte, slyšte a volejte sláva.
Všem čtyřnožcům i dvounožcům se na vědomost dává. Dne 23.10.2009, jsem já Airinka Airinkovcová rozená v Praze, oslavila svoje I. narozeníny. Tímto se nařizuje se čtrnáct dní v kuse veselit, jíst, pít a bujaře slavit na mou počest.

Dále i já přeji vše nejlepší a mnoho spokojených chvil se svými páníky mým sourozencům Sárynce, Dustymu, Ozzymu a Norah, jakožto i srdečné pozdravení mamče Beky. Děkuji mým páníkům, že s nimi mohu sdílet jejich životy zrovna já a děkuji jim za ty skvělé dobroty a vůbec vše, co spolu a se spoustou ostatních psích kamarádů a kamarádek podnikáme.

podepsána Vaše Airinka


O Airince

Ahoj, já jsem Maďarská krátkosrstá ohařka Airinka neboli Vizsla či Vižle, ale podle páníčků také Žemlovka, Blázen, Magor, Miláček, Airuška, Airušáč, Boban, Bobásek, Velbloud atd. Narodila jsem se 23.10.2008 v Praze u paní Kolaříkové. Tam jsme prožila mé první týdny života ještě se čtyřmi sourozenci. Jsou to bráchové Dusty a Ozzy a pak ségry Aimy a Norah. Všichni jsou moc fajn a mám je moc ráda. Když jsem ale měla děvět týdnů, tak si pro mě přijeli mí současní páníčkové z Pardubic. To už jsem je ale dávno znala, protože se na mě byli už dvakrát předtím podívat. Říkali mi, že si mě vybrali proto, protože jsem byla za všech ta nejkrásnější. Což je samozřejmě pravda. To vím, to mi neřekli nic nového. A mě se hned taky líbili.

Takže jsem s nimi odjela do mého nového domova. Jsem moc ráda že je mám, protože si se mnou pořád hrají a můžu běhat i po zahradě. K největším úspěchům u mě patří spaní v posteli, ale musím občas i poslouchat. Prý se to musí, ale já na to stejně občas nehraju a dělám si věci po svých.

Tak já si zatím letím hrát a zdravím všechny fajnovýž pesany a všechny kámoše a kámošky. Máme vás moc rádi. Tak ahoj Haf Baf ...