Za mamčou a ségrou do Jizerských hor

06.05.2009 13:00

Tak přátelé teď se tedy konečně dostávám k tomu překvapení, které jsem už zmiňovala v minulém článečku. Stalo se to v sobotu a radši se podržte. V sobotu jsme totiž vyrazili na Mumlavské vodopády, ale pak hlavně na premiérovou návštěvu k mojí mamince Bekče a ségře Sárynce na chatu do Jizerek, kam jsme byli pozváni od paní Kolaříkové. A to je to překvápko, které mi moji „milí“ páníci zatajili, no to jim nedaruju.


Jarní tématika v Trutnově u paniččiných rodičů

Vyrazili jsme už v sobotu dopoledne a první kroky nás zavedly do Harrachova na Mumlavu k vodopádům. Prošli jsme se okolím, pokoukali, nafotili fotečky a páníci se stavili ještě cestou na malém obědě.

Potom jsme ale už po chvilce dorazili na místo určení. To vám bylo najednou legrace. Se všemi jsem se rychle přivítala a pak už jsem hlavně se ségrou lítala jako v tranzu. No přece jsem ji 4 měsíce neviděla, tak čemu se divit že? Pánečci si dali kafíčko, poseděli na zahradě a všichni se nestačili divit, co jsme za parádní dvojku a vyprávěli si jen a jen o nás.


Ségra Sárynka a já ... v pozadí mamča Beky

Prostě ségra je moc moc super a jsme s pánečkama moc rádi, že jsme mohli přijet se podívat. Se Sárynkou i s mamčou Bekčou jsme si užili náramně celé odpoledne a vystačili jsme si i bez pánečků úplně sami, vážně. Doufám, že si to brzy se ségrou zopakujeme a už teď se na všechny zase moc těším.

Mrkněte na pár foteček a je opravdu vidět, že jsme pravé ségry.

S pánečkama posíláme mnoho pozdravů všem do Prahy a děkujeme za pozvání a příjemné odpoledne u vás na chatě. Těšíme se na plánovaný srazík. Zdraví Airinkovci

—————

Zpět