Z Břehů k Sopřečskému rybníku

23.03.2009 13:27

Zdravím všechny pesany a i když se počasí nyní netváří úplně jako to jarní, sobota se nám (a doufám i vám) vyvedla opravdu náramně. Počasíčko krásný, sluníčko svítilo, jarní nálada jak vyšitá a navrch ještě procházka. Ale řeknu vám, ne jen ledajaká. Proto předem omluvte případné chyby a podobné neurovnanosti, jelikož jsme i s pánečkem po tom víkendu tak unavení, jako snad ještě nikdy. A ze získaných informací v tom nejsme zaručeně sami. Ale co že se vlastně tedy událo?

Vyrazili jsme s pánečkem (bohužel panička byla zase v práci) o půl druhé z domu a to, že jsme nasedli do auta signalizovalo, že se tedy bude konat nějaký výlet. Akorát mi bylo divný, že máme sklopený sedačky a úplně vyklizený kufr. Ale libovala jsem si, že mi páneček udělal v autě tolik místa. Ovšem po chvíli jsme už zase zastavovali a já se nestačila divit. Na zastávce stála moje supr kámoška Angie s pánečkem Honzou a hned mi došlo proč ty sedačky. S Angie jsme si zadní část auta doslova podmanili a bláznili radostí, že se zase vidíme. A vyrazilo se. Asi po dvaceti minutách jsme přijeli do obce Břehy, odkud jsme jako prý měli naplánovaný výlet, ale něco mi tu pořád nesedělo. No jakpak by taky jo. Další překvápko čekalo už na místě. Atosek s Darpíkem už nás vyhlíželi a samozřejmě nechyběli ani páníci Andy a David.

Hned jsme vyrazili po žlutý směr rybník Nadýmač a také Sopřečský rybník. Sluníčko nás hřálo a procházka lesem byla fantastická. Pořád jsme někde běhali a skákali a hlavně kluci měli o zábavu postaráno. Holt najednou hned dvě fenečky, to se jim pěkně zapalovala lýtka. Ale spíš se jim líbila kámoška Angie. No upřímně jsem jí ani moc nezáviděla. Já mám na tyhle dospělácký aktivity ještě dost času no ne? :-P

Dokonce jsem si užila i premiérové koupáníčko. Sice jsem přemýšlela, jestli za tím klackem do vody mám jít a nebo ne, ale nakonec to bylo silnější než já a hupsla jsem tam. Udělala pár temp a řeknu vám, že s vodou budeme asi príma kamarádi. To jó. Na louce jsme se pak do sytosti vylítali, to když Honza házel frisbee a David opět z této podařené akce nafotil moc fajnové fotečky. Něco málo se snažil fotit i páneček, tak se mrkněte i tady.

Každopádně nám celá procházka zabrala více jak tři hodiny a když jsme dorazili někdy kolem půl šesté zpět k autům, už jsem věděla předem, že doma budu spát jak zabitá. Moc děkujeme Andy, že nám vymyslela tak parádní výlet a musíme to co nejdřív zase zopakovat. S Angie jsme si totiž v autě řekli, že tihleti klucí ze Slatiňan jsou fakt k nakousnutí.

Takže Andy, Davide, Atosku, Darpíku, Honzo a Angie, těšíme se na vás zase příště a pokud tedy ne v týdnu, tak o víkendu na Selském dvoře to rozjedeme.

Ahoooj všem, jo a panička Andy vzkazuje, že se určitě polepší a příště ji v tom s těma chlapama nenechá, aby si jako zase moc nedovolovali :))

PS: Doma jsem v sobotu usnula jako špalek a spala až do rána. Celou neděli mi pak páneček říkal, že jsem jak kdybych uběhla maratón a dokonce jsem usnula i v autě, což jako normálně nikdy skoro nedělám. A když přišla panička domů, tak jsem se snažila ji vítat, ale ono mi to nějak pořádně nešlo a za chvíli jsem byla zase tuhá. Prý u mě nevídané …

—————

Zpět