Vižla = Vodník aneb Víkend u Atosdarpáků

06.05.2009 12:56

Musím tedy říci, že minulý víkend jsem zažila jedno moc parádní překvápko od páníků. Ale ještě než vám ho prozradím, tak vám dlužím stále zážitky z předminulého víkendu. Ten jsme s pánečkama strávili společně s Atoskem a Darpíkem u Andy ve Slatiňanech a můžu vám říct, že bylo opět parádně veselo a s klukama jsme se vyběhali a vyplavali až do sytosti.

V sobotu po obědě jsme se hbitě přiřítili na Atosdarpácký dvoreček a já jsem opět spatřila mou lásku Atoska a hned jsem začala říkat páníkům, ať mě už koukají pustit z auta. Už jsme se zase tak dlouho neviděli, že jsme samou radostí lítali po celém dvorku. Dokonce jsme měli i tu důvěru, že nás tam nechali páníci samotné a odešli si nedaleko na údajně výbornou slatiňanskou zmrzlinu. No když jsem viděla ty jejich blažené výrazy po návratu, bylo jasné, že zmrzlina opravdu neměla chybu a ani ochutnat mi nepřinesli. To si ale budu pamatovat.


Já, Darp, Atos ... po cestě na přehradu

Potom už jsme nasedli opět do aut a vyrazili směr Seč – Běstvina – Spačice, odkud jsme vyrazili po modré na úžasnou prochajdu k Pařížovské přehradě. A víte co je pro vižly největší terno? No přece když vede cesta celou dobu kolem vody (zde konkrétně říčka Doubrava) samozřejmě! Celou cestu jsme si lítali po cestě a lesem a do vody a z vody a zase do vody a lesem a vůbec jsme si to užili všichni parádně. Cesta měla celkem asi 7km, ale s klukama jsme radši ani nevnímali, kolik jsme naběhali navíc. No všem prostě doporučuji modrou značku ze Spačic k přehradě.

Po návratu jsme se již jali všichni jen odpočívat, pánečci si náramně chrochtali u dobré večeře (a já musela být na místěčku) a všichni jsme se těšili co podnikneme druhý den.

To jsme vyrazili ke Svídnici k rybníku, kde akorát trochu foukalo, ale jako nám to vůbec nevadilo a kdybychom nemuseli, tak by jsme z vody ani nevylezli. Dostalo se i na aporty a to, že vižla=vodník, jsme definitivně potvrdili s klukama u Kochánovic, kam jsme se vydali na menší prochajdu. No tipněte si kudy. Samozřejmě že kolem rybníků, což bylo opravdu stylové zakončení víkendu.


Láska Atosek mi povídá, že ... to by ste chtěli vědět co?

Po opět skvělém popříjezdovém pohoštění od Andy jsme si krátce odpočinuli a pak jsme bohužel opět museli odjet směr domov, i když bych s mou láskou Atoskem vydržela klidně ještě týden.

Děkujeme Andy za pozvání a moc příjemně strávený víkend a už se na vás bando zase moc těšíme přííííístě.

PS: Mrkněte na fotky od Andy a taky na sobotní a nedělní fotečky od pánečka.

—————

Zpět