To je ale zima

07.01.2009 10:38

No povím vám, že tohle počasí se mi tedy vůbec nelíbí. Kdykoli a kamkoli jdu ven, tak tam pořád leží to divný studený. Kéž by tu zase byla ta krásná zelená travička, to je tedy o mnoho lepší. Ale co nadělám. Čůrat musím venku, to jako samozřejmě už vím, tak tu zimu musím alespoň chviličku vydržet. Páníci sice pořád říkají, že zase bude teplo, ale já jim teda moc nevěřím. Řeknu vám, že když venku už skoro tři dny v kuse sněží, tak to není moc optimistické.

A víte co je nejhorší? Já si takhle v klidu jdu ven hodit bobky a najednou koukám a on mě ten potvora sníh lechtá až na bříšku. No to je drzost že? Ještě že mi páníček na zahradě vyházel plácek abych byla v tom návalu sněhu vůbec vidět a mohla v klidu házet kupičky. To jsem si totiž takhle jednou normálně v klidu vyběhla ven a mířím si to přímo na zahradu a najednou přede mnou kupa sněhu. No tak jsem ji chtěla jako správná Vižla prozkoumat a přelézt a řeknu vám, normálně jsem tam skoro zapadla. A to už nejsem žádná malá vižlová.

Včera jsme se ale odhodlali i na malou procházku. Na procházky to já moc ráda, i když se ještě pořád trošku bojím těch divnejch zvuků a hlavně když někde začne najednou štěkat pes. No to já to musím pořád hlídat, že. Ale byli jsme venku asi čtvrt hodinky a spěchali jsme domů, protože to se opravdu nedalo. Panička pořád něco povídala o teploměru a -10 stupních, ale asi to mělo znamenat to, že je veliká zima a nemůžeme tedy být dlouho venku.

Ještě že jsem měla zbrusu novou zateplenou vestu. Tu mi koupili páníci včera a je moc moc fajn .. vážně. A ani nepromokne, tak to si pak může sněžit jak chce. Vážně mi v ní bylo docela teploučko a tak si ji příště vezmu zas. Podívat se můžete na nových fotkách z procházky tady.

Zrovna nám tu zase sněží, tak já si jdu radši zase hrát. Zdravím všechny a přeju hodně teplíčka ... baf haf

 

—————

Zpět