Slavíme půl roku ...

23.04.2009 14:06

Dnes 23.4.2009 oslavila naše Airinka přesně půl roku, čímž přejeme jí i všem sourozencům a jejich páníkům jen ty nejkrásnější společné chvilky a ať i nadále užíváte samých šťastných a radostných zážitků.

„Přeju vám bráchové a ségry všem plné misky a nekonečné drbání a hlavně ať se brzy někde sejdeme. Nezapomeňte občas pánečkům ukázat že jsme přece správné vižly a užívejte procházek, výletů, skákání a lítání, lovení a hrabání, blátíčka a dalších úžasných věcí na tomhle světě.“

Zdraví vaši Airinkovci

PS: K dnešnímu dni jsem já jako správná dospívající slečna dosáhla 54cm výšky a 17kg váhy. Celkem se snažím pánečky poslouchat, ale zase to nepřeháním a celkem snadno zvládám krom základních povelů i chůzi u nohy, lehni, čekej a taky držím šunčičku na čumáčku a piškotek v tlamičce. Plavu prý jako vydra a z vody se mi nikdy moc nechce, je prostě parádní. Spím stále s pánečkama v posteli, což je úžasné (netřeba dále komentovat) a prostě si všechny procházky, výlety a blbnutí s psími kámoši a kámoškami užívám jak jen to jde.

Mějte se krásně a pusu všem posílá Airinka

Airinka

—————

Zpět