Opět ve Slatiňanech aneb Ve třech se to lépe táhne

03.03.2009 11:10

Nedávno jsem si říkala s pánečkama, že by nás ten víkendový přelom února a března mohl mile překvapit nějakým příjemným sluníčkem a teplíčkem. Doufala jsem, že snad vižlí pánbůh dopřeje, ale je to stále dokola buď sníh a nebo déšť. No řekněte jak by vám bylo, kdyby jste měli v tomhle počasí mít domluvené už druhé rande s Atoskem a Darpínem. Však jsme také všichni doufali, že se počasí umoudří a zase si parádně zablbneme někde v lese.

Samozřejmě, že jako vižla nejsem z marcipánu a domluvená schůzka se přece neruší i kdyby trakaře padaly. To by mi kluci dali. Ale to by mě také ani ve snu nenapadlo a tak jsme vyrazili v sobotu odpoledne opět směr Slatiňany. A podržte se, tentokráte až do neděle! No já se tak už nemohla dočkat. A i to počasí na nás bylo vlídné a přestalo pršet. Mohli jsme tedy alespoň na chvíli vyrazit zase na super prochajdu a trochu se vylítat v lese. Samozřejmě, že jsem se už kluků vůbec nebála. Ne jako posledně. Teď jsem s nima lítala už od začátku a to jste nás měli vidět.

Minule jsem totiž musela dělat trochu drahoty, aby se o mě kluci trochu snažilo no né? Přece jim hned neřeknu, že by u mě mohli mít nějakou šanci. Takže jsme byli asi hodinku zase venku v lese a bylo to moc moc príma a všichni moc dobře tušíte že jsme se vyběhali a užili si tu vychajdu až do sytosti.

No a to vám ještě musím povědět o Ronovi. Když jsme přijeli zpět, tak jsme běhali s klukama ještě po dvorku a šel kolem na prochajdu kříženeček labradora Ron. No samozřejmě nás všechny moc zaujal a nakonec byla i jeho panička přesvědčena k tomu, aby ho pustila k nám a že se seznámíme. No to co se pak dělo jsem ještě neviděla. Radši jsem si zakrývala packou očka, protože jsem podle pánečků na tyhle psí „praktiky“ prý ještě moc mladá :-D Ale na konec to bylo príma, i já jsem ho pořádně prohnala, zablbnuli jsme si a příjemně unaveni jsme se odebrali do teplíčka. Jen doufám, že z nás nebude mít Ron nějaké psychické následky.

David a Andy pak připravili doma výtečnou baštu a dokonce jsem směla i já ochutnat kousek masíčka. Doufám, že to kluci venku neslyšeli, jak jsem si pomlaskávala, protože by mi pak dali co proto. Páníci si spokojeně popíjeli výborné vínečko a klábosili až do pozdních hodin, kdy jsme se všichni příjemně unaveni odebrali ku spánku.

Všichni moc děkujeme za příjemný, báječný a pohodový víkend a samozřejmě za pozvání od Andy a Davida. Těšíme se na další prochajdy a lítáníčka s Atoskem a Darpínem. Všem pac a pusu přeje Airinka a Airinkovci :)

PS: David nafotil v sobotu několik foteček na téma "Abstraktní vižla", tak se mrkněte :) A my jsme šli odpoledne v neděli ještě s páníkama na prochajdu kolem letiště v Pardubicích, tak se mrkněte na pár našich foteček. Asi vám nebudu ani vykládat, že jsem po tomhle víkendu padla a spala a spala jako ještě snad nikdy. Ahooj

—————

Zpět