Na návštěvě u Atoska, Darpíka a Šimráčkových

24.08.2009 09:55

V sobotu jsem si s pánečkama užila opravdu krásný den, i když počasí nám dělalo spíše neplechu. Sluníčko se stále schovávalo za mraky a dokonce i padala ta nepříjemná voda z nebe. Ovšem co je mi do nějaké vody, když jsme po dlouhé době vyrazili s pánečkama na návštěvu za mou láskou Atoskem a Darpíkem?

No to vám bylo přivítání. Já myslela, že se snad radostí zblázním a najednou nás byl opět plný dvorek. Pánečci nás tam dokonce nechali i samotné a odešli nahoru za Andy a Davidem a hlavně za jejich novým dvounohým nadělením – Šimráčkem.

Vložka pánečků:
Ani nevíte, jak jsem se už na tuhle návštěvu těšili, že konečně uvidíme toho malého prďolu a také pyšné rodiče. Po denodenní návštěve
„ŠímoWebu“ a omrkávání fotek jsme si tedy konečně mohli týdenního chlapáka prohlédnout live. No je opravdu nádhernej a po našem příjezdu zrovna spokojeně pospával. To už se ale blížila chvíle na sváču a na „čudlík“ (s dovolením použiji Šímovo autorské označení). Poté se opět odhodlal k dalšímu vyspávání a tak jsme si u kafíčka moc příjemně všichni popovídali, hlavně když nám novopečení rodiče mohli konečně povědět „co a jak“. Pak jsme se šli na chvilku podívat i na ty naše zrzavce ven s plánem potrénovat na bažantovi.


Šimonek ... foto: David Pešek

Jaké bylo ale naše překvapení, když jsem s Davidem vyšel ven a u boudy byl jen Darp a Atosek s Airinkou nikde. No to nám bylo divné a tak vyjdeme na dvorek a oni zase nikde. Jdeme za roh ke garážím a všude ticho a nikde nic. I v garáži jsme byli a všude ticho jako v kostele. Na zavolání se čistě jen oni dva vynořili někde z garáže, ale co tam tedy dělali a nebo nedělali, to je mi záhadou.

-----

My jsme si zatím venku užívali lítání a dokonce pak páníci dorazili i k nám ven, abychom si mohli potrénovat nošení bažanta. No takovou příležitost jsme si nemohli nechat ujít ne? Ale musí se nechat, že Atosek s Darpem jsou už trochu zkušenější než já a tak jsem se na ně chvíli dívala, okoukala co a jak a pak to zkusila taky. Bažant se mi moc líbil, to jako jo, ale ještě to bude chtít trénink. Ono to peří na něm je zajímavý, ale oni po mě chtěli, abych ho jako i nosila … no to mě podržte. Ale tak statečně jsem to zkusila, ovšem moc se mi to tedy zatím nelíbilo. No nemůžu vše umět hned no ne?

Děkujeme vám přátelé za skvělé odpoledne a přejeme, ať vše zvládáte i nadále tak suprově jako do teď. Ať radosti se Šimráčkem i nadále převládají nad všemi starostmi, které k tomu všemu také patří a těšíme se na vás zase příště.

Ahoooj …

—————

Zpět