Koupání v Mělicích

20.05.2009 11:07

Už už to vypadalo, že nám počasí v pondělí vůbec nebude přát, ale nakonec se přeci jen nebe umoudřilo a objevilo se i sluníčko. Takže jsme si mohli s pánečkama vyrazit na výlet. Hrozně jsem se těšila, protože se k nám měli po dlouhé době přidat i Honza se super kámoškou Angie a tak jsem se už doma celá klepala, kdy už pojedeme. Jelikož bylo ale docela teplo, tak padla volba na to, že pojedeme do Mělic na písáky a pořádně se tam s Angie vyblbneme ve vodě.

Jak se řeklo, se i stalo. Jen za tu cestu na zadní sedačce auta se Honzovi omlouvám. Ale nedalo se svítit, jelikož byl počtem osazenstva přinucen sedět vzadu se mnou a Angie. No asi si umíte, nebo možná ani neumíte představit, jak jsem se na Angie těšila a musela jsem jí to dát v autě řádně najevo. Přeci nebudu čekat až někam dojedeme. Takže jsem ho tam trochu poskákala, olízala, pomlátila ocáskem, poslintala, zasedla, zalehla a snad to ve zdraví a bez psychické újmy přežil.

Na Mělicích jsme se pak koupali a blbnuli a aportovali a užili jsme si to důkladně, však to uvidíte i na našich fotečkách, kvůli kterým šel páneček posléze s foťákem i za náma do vody. Dokonce se mi povedlo zahrát si na potápěče, s laskavým přičiněním mé kámošky Angie, když jsme se ve vodě přetahovali o klacek. No ani nevím jak se to stalo, najednou jsem byla pod vodou, ale zřejmě jsem byla v minulém životě lovec perel. To je přece jasný, takže pohoda. Ovšem už teď se těším, až zase vyrazíme. Voda je totiž moje druhé já a dostat mě odtamtud, to chce pořádnou dávku trpělivosti a snahy mých pánečků, že?

Zdravím všechny, užívejte sluníčka a snad nebudu dlouho dlužná info z našeho víkendového vandru.

Vaše Airinka

—————

Zpět