Kolem Kochánovických rybníků

10.06.2009 10:34

Sice s drobným zpožděním, ale přece se s vámi konečně můžu podělit o zážitky z minulé středy, kdy jsme po dlouhé době zase vyrazili s Atosdarpáckou smečkou na prochajdu. No to si ani nedokážete představit, jak jsem se těšila. Vždyť jsme se s mou láskou Atoskem neviděli snad deset let. A i pánečci sami říkali, že teda takhle by se to dělat nemohlo, že to je až trestuhodné takhle zanedbávat společné vycházky. Takže si dokážete představit, jak to asi vypadalo, když jsem se konečně po dlouhé době zase všichni setkali.


Trošku přetahovaná

Rozkaz zněl jasně, nesmí projet za žádnou cenu …. No to sem vlastně nepatří. Rozkaz byl, že se projdeme kolem Kochánovických rybníků, s klukama se vykoupeme a páníčci budou přitom spokojeně relaxovat na břehu. Ale samozřejmě že ne proto, že by byli lenošní, ale relax je taky důležitý a abychom samozřejmě také nezatěžovali budoucího miniPéšu v bříšku s Andy. Aby pak neměl chudák v občance napsáno místo narození Perný rybník.

Ovšem mě s Atoskem a Darpem to vůbec nevadilo a spokojeně jsme se vylítali a vyplavali do sytosti. Opět došlo i na nějaké aportky a po spokojené prochajdě jsme byli pozváni s pánečkama i na kafíčko, což se tedy nedá odmítnout, zvláště, když to znamená další chvilky s mou láskou.

Fotografování se tentokrát ujala pouze Andy, takže na fotky se mrkněte u Atosdarpáků zde.

Zdravíme tímto do Slatiňan Davida s Andy a miniPéšu a těšíme se
všichni, až vás zase brzy uvidíme. Ahoooooj

—————

Zpět