Jak jsem poznala Atoska a Darpíka

19.02.2009 20:11

Tedy všem vám musím říct, že ve středu jsme prožila jednu z nejlepších a nejkrásnějších vycházek. A říkáte si proč? Přeci proto, že jsem se seznámila se dvěma super pesanama Atosem a Darpem a také s jejich moc fajn páníkama Andy a Davidem. No, co vám budu vykládat. Když jsem se dozvěděla, že mě čekají hned dva krasavci, tak jsem nemohla ani dospat. A paníčka s pánečkem se snad těšili ještě víc.

Ve středu odpoledne jsme tedy nasedli do auta a vyrazili směr Slatiňany. Nejlepší na tom je, že je to kousek od Pardubic a tak se budeme moct vídat častěji. Když jsme dorazili na místo, tak nás hned za plotem Atosek s Darpem přivítali a já zůstala koukat jak u vytržení. Ani jsem nevěděla, na koho se mám vynadívat dřív. Jsou to opravdoví frajeři. No ale to už za chvíli dorazili i Andy s Davidem a pustili nás s klukama k sobě. Musím se přiznat, že jsem se nejdřív trochu bála, ale jsem holt už taková. Snad klukům imponují jemnější povahy jako jsem já, ne? Ale myslím, že jsem se klukům líbila. Darpík je trochu menší a také klidnější a tak jsme si do oka padli hned, ale samozřejmě jsem se nevyhýbala ani Atoskovi. Je to můj idol a vižla k tomu, tak co dodat? Oba jsou prostě krásní a která vižla by nechtěla mít vedle sebe hned dva psí nápadníky? Jsem moc ráda, že jsem je oba poznala. 

 

Na procházce jsme se pak společně vylítali opravdu parádně. Kluci jsou už velcí a tak můžou běhat skoro všude. I v těch kupách sněhu, co teď napadly. Ale mě to v tom sněhu ještě tolik nejde skákat, ale snažila jsem se běhat jak to šlo. Prostě jsem si to užila dokonale a moc se to líbilo i páníkům. David nás s klukama dokonce i fotil a tak mám teď moc moc krásný fotečky z týhle prochajdy. Všichni si pak dali společně ještě čaj a seděli a povídali, dokud jsme zase nemuseli odjet domů. Předtím jsem se ještě dokonce seznámila s Béďou a Julčou, což jsou dva zakrslí králíčci, ale jim se má seznamovačka zřejmě moc nelíbila.

Tak na závěr bych chtěla poděkovat Atoskovi, Darpíkovi, Andy a Davidovi za pozvání a za supráckou prochajdu. Jste všichni moc príma a já i páníci jsme rádi, že jsme se mohli sejít. Ani nevíte, jak se těšíme, až bude teplo a budeme chodit na další procházky. Určitě se mi teď o Darpíkovi s Atoskem bude zdát a snad nám to uteče a brzy se zase uvidíme.

 

Všechny zdravíme a zase brzy na viděnooooou. Pac a pusu Airinka s páníkama.

—————

Zpět