I. Medlovské vižlákování :))

18.06.2009 14:34

Konečně jsem se s páníkama dostala k tomu, abychom se s vámi podělili o zážitky z minulého víkendu. Ten jsme strávili od soboty do neděle v kempu Medlov, který se nachází na břehu stejnojmenného rybníka. Ovšem nejen my. Když to tak sečteme (což jsem tedy přenechala pánečkům a tak nevím zda ti bude dobře), tak se nás tam v sobotu sešlo celkem 11 čtyřnožců. Podnikli jsme výlet, koupalo se, hráli jsme si a prostě samé užitečné věci dělali.

Původní plán byl ten, že pojedeme už v pátek, ale lehce nás odradilo počasí a tak se jelo až v sobotu. I tak to ale stálo za to. Ráno jsme naložili Honzu s Angie a po neodmyslitelné lítačce po zahradě jsme frčeli směr Slatiňany, kde jsme měli sraz s Atosdarpákama a mou láskou Atoskem. To si ale představte, že nás k sobě ani nepustili a to se Atosek tak snažil, abychom se alespoň na chvíli mohli vidět. No prý až v kempu, drzouni pánečkovští. Tak jsme hromadně vyrazili směr Fryšava a kolem desáté byli na místě.


výhled z Pasecké skály

To bylo ale překvapení, když se tam najednou odkudsi vynořila Janča s Barnym a zanedlouho už jsme mávali na žlutého sršně Sindynkovců. Nevím jak ostatní, ale já byla v sedmém nebi. A to těch přijíždějících nebyl ještě zdaleka konec. Dorazila i Weru s Borou, Dan s Denzlíkem a dokonce Dustynkovci s bráchou!! No prostě parádička, co víc si může vižla přát. Odpoledne pak dorazila i Andri s Miou a Emmiovci. Nejdříve se ale stavěly stany. Samozřejmě s výraznou a neocenitelnou pomocí mé maličkosti a také kámošky Angie, akorát pánečkům se to nějak nezamlouvalo. Když ale bylo hotovo, přichystali pánečci i pár dobrot k obědu a vyrazili jsme na prochajdu k Pasecké skále. Pár odvážlivců, včetně mě, se vydalo prozkoumat vrchol vyhlídky, ale nebojte, páníci nám byli v patách, takže zase žádný vzrůšo no. Ale výhled byl nahoře opravdu úžasný.

Po návratu nás už očekávala u stanů Mia s paničkou a tak mohlo vesele pokračovat nevázané psí blbnutí a skotačení. Po chvíli mě ale přes nos praštila taková velice příjemná vůně a co by jste řekli. Pánečci tam už žhavili grilly a pod parou tam cpaly nejrůznější dobroty krkovicí počínaje a hermelínem konče. Bylo to přátelé prostě pohodička a moc příjemně strávený den v kruhu úžasných pesanů a lidiček. Grilovalo se, popíjelo, zpívalo, blbnulo a řádilo až do nočních hodin, kdy jsme se odebrali do stanů s očekáváním věcí příštích.


koupání u rybníka Sykovec

Druhý den nás venku přivítalo sluníčko a vše nasvědčovalo tomu, že tento den bude opravdu teplý a opět plný legrace. Celé dopoledne bylo ve znamení odpočinku, opalování a hlavně opět nekonečného hraní. Páníci si relaxovali na sluníčku, které tedy spalovalo i největší slunečné maniaky, fotilo se, jedlo se …. Prostě pohodička.

Odpoledne jsme naplánovali ještě jednu koupačku u nedalekého rybníka Sykovec a potom už nám nezbývalo než se rozloučit a s přáním dalšího brzkého setkání odjet z tohoto hrám a lítání zaslíbeného tábořiště.

Já i pánečci ale děkujeme všem zúčastněným za opět parádní, super pohodový a moc moc příjemný víkend a jsme moc rádi, že vás máme, známe a snad už slunce jen párkrát zapadne a opět se všichni někde sejdeme. Ahoooooooj :))

PS: Vše důležité uvidíte na pánečkových fotkách a také na nádherných fotečkách u Atosdarpáků a u Andri Míové.

—————

Zpět