Dovolená Skalka 2009

11.08.2009 14:14

Stále ještě tu jsem dlužna povídání o týdenní dovolené, kterou jsme společně s páníkama strávili na jedné rekreační chatě na Skalce poblíž Police nad Metují a Adršpašských skal. Musím tedy říct, že dovolená i počasí se nám tentokrát vydařila opravdu báječně a týdenní relaxace nám všem prospěla opravdu výborně.

Páníci mi slibovali, že tam dokonce budu mít i nějakou kámošku až z Chomutova, kterou dovezou jedni známí, kteří tam byli s pánečkama i loni. Ale to já ještě byla u maminky v bříšku no. Moje nová kámoška se tedy jmenuje Sheila a je to kříženka asi jezevčíka. Ale vypadá skoro jako já, ovšem asi tak poloviční. Takže jsem nad ní měla mírnou převahu, ale to nebylo placama ani znát a celý týden jsme si spolu mohli jenom hrát a lítat venku. Prostě kámošky na první oblíznutí.


tady jsme bydleli

Jelikož bylo pěkně teploučko, tak jsem se nedala dlouho pobízet a osmělila jsem se i do bazému vedle chaty, který je ovšem průtokový mistním potokem a tak má celoroční teplotu asi 6°C. Nejsme ale žádný bábovky ne? Samozřejmě, že páníci nezůstali pozadu a to bylo řádění. Byli jsme tam každý den lidičky. Nakonec jsme si všichni každý večer mohli užívat grilování a pohody u kytárky, kterou vzal páneček s sebou, přičemž se Sheilou jsme většinou dováděly někde po okolí.

Došlo i na nějaké výletování, kdy jsme se zašli podívat na skály zvané Ostaš a na další prochajdy po okolí. I na houby došlo a že rostou. A dokonce jsem vyrazila na bowling.


trocha z přírody

No neděste se, ale čtete dobře. Vižla na bowlingu, to je neuvěřitelné, že? Ale je to tak. Společně s páníkama a přáteli jsme vyrazili a já byla z těch velkých koulí úplně vedle. Každý hod jsme bedlivě pozorovala a jak zůstala nějaká kuželka stát, tak bych ji hned nejradši běžela shodít. Ale bylo mi to zatrženo, no chápete to? Kdybych ale neměla vodítko, tak bych jim ukázala jak se hází strike za strikem.

Takže se asi nelze divit, že po tom týdnu jsem doma padla jako podťatá a spala a spala. Ovšem užili jsme si ten týden opravdu parádně a zase už se těším až vyrazíme na podobnou akci.

Na fotky se mrkněte tady a mějte se všichni krásně a užívejte sluníčka … vaše Airinka

—————

Zpět