Daňkovice - Selský dvůr 27.-29.3.2009

31.03.2009 15:36

Tento víkend byl ve znamení nejúžasnější akce, jakou jsem s pánečkama zatím podnikla. Byli jsme totiž na srazíku v Daňkovicích. Poznali jsme tam plno nových přátel, ale hlavně smečku dalších nádherných zrzavců, no prostě zrzavo kam se jen pes podíval. I když počasí neslibovalo žádnou velkou slávu, tak sluníčková sobota nám vyšla parádně a s pánečkama jsme si tenhle víkend užili dosytnosti. Asi nikoho nepřekvapí, že jsme po návratu museli přikročit k hluboké regeneraci a já spala prakticky nepřetržitě až do dalšího dne.

Ale vezměme to postupně. V pátek odpoledne mne trochu překvapilo, že si pánečci chystali věci do tašek a dokonce i mě granulky a misky atd. No hned mě trklo, že by se mohl konat nějaký větší výlet. A taky že jo. Asi o půl čtvrté jsme vyrazili směr Daňkovice, kde jsme měli v Selském dvoře zamluvené ubytování. Věděla jsem, že mne tam bude čekat moje velká kámoška Angie s Honzou, ale to překvapení, které se tam na mě doslova vyřítilo, jsem nečekala ani v těch nejdivočejších snech.

No ještě jsem se ani nerozkoukala a hned po příchodu nás vítala zrzavka Mia a Andy. Po chvíli jsme potkali krasavce Charlieho s Luckou a Kubou a nakonec jsem mohla obejmout i kámošku Angie. No přátelé to bylo radosti. Hned jsme se museli jít vylítat ven, abychom se mohli pořádně všichni poznat. To ovšem nebylo nic proti tomu, co nás čekalo druhý den.

Ráno jsem se takhle byla vyčůrat před snídaní a najednou si říkám, že snad ještě spím a něco se mi zdá. No kdo by to byl řek, že přifrčí naši kamarádi Atosek a Darp s Andy a Davidem. Hned jsem musela běžet kluky přivítat a pomalu začínalo to pravé rodeo. On totiž ten maďaří průvod nějak nebral konce a kdyby měli všichni na autech třásničky a prapory, řekla bych, že je snad prvního máje. Když dorazilo kompletní složení naší početné smečky, mohlo se vyrazit na parádní výlet. No byl to úžasný počin a už se těším až zase vyrazíme někam přístě. Pořád jsme někde lítali a hráli si a sluníčko svítilo, prostě psí ráj. Pánečci nám udělali i plno krásných fotek, které asi nejlépe vystihnou atmosféru tohoto skvělého srazu. Viz dole.

Ten den jsme se vrátili někdy kolem šesté hodiny a v tlapkách jsme měli něco kolem 13km. Ovšem asi si umíte představit, jak jsme byli vyřízení z toho všelijakého lítání a skákání s vižlákama a vižlačkama. Na pokoji jsem usnula jako špalek a tak se šli páníci v klidu nadlábnout k večeři a to beze mě. A to je vážení co říct.

Sindy a Airinka

Večer byl plný legrace a dobré nálady s našimi novými přáteli, předávali se medaile za fotosoutěž, pánečci si dopřávali dobrého jídla a pití a bylo prostě nádherně. Já jsem si pak spokojeně chrupala u topení s pocitem dobře odvedené celodenní práce a snění o těch všech zrzavcích.

Neděle nám pak uchystala trochu deště, ale to nám vůbec už nevadilo a ještě jsme se stihli krátce projít a po báječném obědě jsme frčeli domů.

Děkujeme hlavně AtosDarpákům, protože bez nich by jsme tu asi nebyli a samozřejmě organizátorce Andy s Miou ze skvělý a nezapomenutelný víkend. Zdravíme všechny naše nové přátele a čtyřnožce a doufáme, že se zase brzy někde uvidíme. Jste suprové děcka …. Ahooooj :))

PS: Mrkněte zatím na fotky naše a taky na fotky Charliekovců Lucky a Kuby, Janči s Aimee a Rosie, Andy a Mii a také Zdenči a Easy. Určitě co nevidět přibydou ještě další.

—————

Zpět