Blbnutí s Angie v lese a včera s Ennie v Mělicích

06.08.2009 12:06

No hned ve dvou dnech po sobě jsem potkala mé dvě pardubické kámošky Angie a Ennie. V úterý jsme se byli vylítat v lese a na malé koupačce s Angie a hned včera jsem s pánečkama zavítala za Ennie na koupačku do Mělic. No vzájemně jsme se neviděli snad sto let, takže to bylo radosti pod sluncem, to si dokážete určitě představit. Darmo mluvit jak se nám to líbilo. S Angie jsme se neviděli fakticky dlouho a to s Ennie ještě dýl a tak jsem si obě akce užila do sytosti.

S Angie jsme se opět řádně vyblbli v lese, přetahovali se a lítali jako zběsilé. Došlo i na malé koupání v nádrži a tak jsme si směle zaportovali, což jak víte, je naše nejoblíbenější činnost.


S Angie

Za Ennie jsme ve středu vyrazili směr písák v Mělicích a pánečkům se naštěstí podařilo najít místečko, kde nebyli lidé. Jinak si myslím, že by jsme je s Ennie za chvíli stejně všechny vyhnali , protože jsme potřebovali trochu větší prostor na naše blbnutí. Ennie je skoro 6 měsíců a tak už je to taky pořádný šídlo. No správná vižla ne?


S Ennie

No co dodat holky.  Na fotečky se mrkněte obě tady a jsem ráda, že jsem vás mohla vidět a doufám že zase brzy někde. Musíme ty naše páníky popohnat, aby jsme se zase mohli někde setkat a trochu zablbnot.

Ahoooj Airinka

—————

Zpět